| elutzagty a întrebat:

Ce preferati fetele cu breton sau fara...vi se par mai sexy fetele cu breton,, mai cool?

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Fiecare are stilul lui. ca ai breton ca nu ai sexy e o latura de a femei toate au latura asta. dar eu zic ca este destul de dragut bretonul da un aspect de feminitate, de inocenta. :X

| loredanalorena a răspuns:

Mie imi plac fetele cu breton mi se par:
1.mai sexy
2.mai cool
3.mai feminine
Dar fiecare cu stilul lui.

| stoubiz a răspuns:

Depinde forma fetei, cum te prinde look-ul cu breton. Iar ca sa rapund stric la intrebarea ta, imi plac fetele carora le sta bine cu breton, insa imi plac si fetele fara breton, de ex tipa din avatarul tau e foarte sexy cu parul asea intr-o parte, pune-o in paint, picasa, ceva program de editat imagini si pune-i breton. sa vezi daca mai e la fel de sexy happy

| silviu18 a răspuns:

Sincer mie mi se pare ca fetele care au betron parca sunt mai fresh... deci cu breton