| drumurile a întrebat:

Ce preferati fetele cu breton sau fara?

22 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu sunt fata. si am un breton des si perfect drept:X si il ador. fiecare fata are farmecul ei. unora le sta bine cu breton altora nu. conteaza ca fiecare sa aiba cum ii sta binebig grin

| Bacemi a răspuns:

Depinde de fiecare fata. In functie de celelalte trasaturi fizice unei fete ii poate sta bine sau nu cu o anumita tunsoare.

| Anca a răspuns:

Blue_butterfly, asa am eu parul. Culoarea parca putin mai inchisa tongue Ciocolatiu mai inchis.

Si imi place f mult bretonul :X
Pana acum cateva luni nu am avut breton, dar imi sta mai bine cu el big grin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Cu breton mi l-am facut de vreo 3 luni

| Gabry a răspuns:

Cum ii sta ei bine si gata... rolling eyes

| Deea dYdY a răspuns:

Si cele cele cu si fara, atat timp cat coafura li se potriveste, degeaba ai breton daca nu iti sta bine, nu?(si invers)

| blue_butterfly a răspuns:

Imi plac tunsorile cu breton. Peste un an, daca se intampla o magie :D si-mi creste parul mai repede, asa as vrea sa arat: http://images.askmen.com/......ture-6.jpg

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Eu sunt fata si am breton.pana acum 2 ani, aratam diferit.acum toti imi zic ca imi sta mult mai bine cu breton. cel mai bine este ca tunosarea sa ti se potriveasca, sa arati bine cu ea.

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Eu sunt fata si am brton si chiar imi place.pana cum 2 ani, aratam foarte diferit fara breton, dar acum, toata lumea imi zice ca imi sta mai bine decat fara.important este ca tunsoarea aleasa sa fie una care sa se potriveasca cu fata, care sa se incadreaa perfect si care sa te faca sa arati bine

| andra_2561 a răspuns:

Bretonul se demodeaza...depinde multe fete urasc bretonul dar eu zic sa nu faci.dar daca vrei eu zic breton pe o parte nu ca, capra

| dragalasica a răspuns:

Pai depinde forte mult de forma fetei...deci da ori nu.

| Sorin_8158 a răspuns:

Fetele cu breton.

| FunnyCreations a răspuns:

Mie imi place fara happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nici alta la baieti.
e o intrebare cam.
Sunt fata si imi sta bine si cu breton si fara dar de 1 an am breton. de fapt am de 4 ani da l-am tot schimbatlaughing
uneori imi ridic betonul. la sport etc.
Imp e sa iti stea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu breton si fara.Am incercat amandoua variantele.Multe pers mi-au spus ca imi sta bine oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata si nu am breton.Imi sta foarte bine asa pentru ca imi iese in evidenta fruntea si la asa ceva cred ca ii sta bine la orice fata si la orice tunsoarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum ii sta mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum ii sta mai bine fetei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sunt fata si am avut breton ak nu mai am dar mia stat bine oricum... cel putin asa mior spus prieteni acum iar vreau breton... :d

| iza5bela a răspuns:

Eu am bretonul cat parul deci practic nu am breton! Mie imi sta bine si cu si fara. Dar trebuie sa avem mai mare grija de cel interior! Nu zic ca cel exterior nu conteaza dar nu e cel mai important!

| Raluca_7742 a răspuns:

Pai sincer mie imi place mai mult cum arat fara breton. Am avut si eu breton si arata ok, dar acum imi sta mai bine farabig grin

| Raluuu17 a răspuns:

Buna...Meduzahee heeAcum depinde si de formatul fetei.Eu de exemplu am breton pe o parte da il mai si prind deorece am fruntea potrivita.La unele persoane nu le-ar sta bine cu breton deoarece au fruntea mica sau invers la unele persoane nu le-ar sta bine fara breton deoarece au fruntea mare sau au cosuri, acum depinde:*cum ai formatul>big grin