| Miiiaa a întrebat:

Ce presupune un corp de animatoare?

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Nu e nevoie de corp de model.
Majoritatea animatoarelor din cluburile obișnuite sunt scunde [ 1.60 - 1.65 ]
Rar, doar în cluburile de fițe gen Bamboo mai vezi de 1.70 +.

Deci în general, peste 1.60, picioare subțiri, sâni, fund, totul nu în exces bineînțeles.
Și dacă chiar vrei să lucrezi undeva ca animatoare, trebuie să fi prietenă cu machiajul.

În general să ai cam între 45-55 kg.
Depinde de înălțime.

Succes.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bănuiesc că un corp bine lucrat la sală, un trup frumos. Offff, dar evită meseria aia! Tu chiar n-ai ce alege?

| bogdan72 a răspuns:

Daca te referi la animatoare de club, ar trebui sa fie suplu, dar cu forme cat de cat (sani, fund - stii tu). Cam asta e tot laughing.

| Quanah a răspuns:

Celulita deloc, sani si fund cat de cat atragatoare, corp de model, si multa energie. Aa, si urechi de fier. Dupa un timp, nu o sa mai auzi prea bine din cauza muzicii din club. Trebuie si sa stii sa dansezi cat de cat.

| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Bust mediu cam masurat cu metrul de la 90 in sus talie masurata sub 75 si fund peste 65 masurat cu metrul tot

| Dan_5885 a răspuns:

Fetito! presupune sa fii buna! ca se presupuna.du-te dracu