| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Cat castiga o animatoare de copii? Si cum arata programul,se lucreaza zilnic? Si cam ce presupune ca trebuie sa faci mai exact? fundita! =) Ah, si eventual daca imi puteti zice la interviu ce se ia in considerare... big hug Multumesc!

3 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

20 RON/ ora acum depinde...

| CristiDumi a răspuns:

Depinde de firma la care esti angajata/ depinde daca lucrezi pe cont propriu. La evenimentele la care am fost, animatoarele se jucau cu copiii, dansau, ii pictau pe fata. Stiau multe jocuri, fiindca cei mici se plictisesc repede.

| LuminitaS a răspuns:

Eu am fost aproape un an la "Caravana Personajelor". La interviu se ia in calcul rabdarea ta, indemanarea... ma rog, ideea e sa te faci placuta. Tot ei iti ofera un training gratuit, acesta consta in modele pictate pe fata, modelajul baloanelor(diferite forme) jocuri educative, distractive. Trebuie, intr-adevar sa ii tii "ocupati" pe copii (P.S cand te vad cu costumata si pictata vei Dumnezeu pentru ei). Banii erau 50 de lei pe ora. Dar asta se inampla in urma cu 4 ani. Acum sunt sigura ca e mai bine d.p.d.v financiar si nu numai. Bafta!