| isabelleisabelle a întrebat:

Ce produs va place cel mai mult de la avon si care va dezamagit cel mai tare?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trei sferturi din produse sunt efectiv de duzină.
Pa, pa.

| shtephie a răspuns:

Parfumul blue rush il ador :X, dar acum nu se mai fabrikasad
Rimelele de la avon m'au dezamagit...sunt uscate...in schimb alea de la maybeline sunt f bunewinking

| amaadina a răspuns:

Sunt dezamagita aproape de toate produsele de la Avon. tongue

| adrianaa a răspuns:

Fondu de ten de la anew e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fana Avon.Produsele care mi-au parut cat de cat bune au fost gelurile de dus.Balsamurile de buze, in schimb, sunt teroare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfumul little black dress e ft ok... si luciurile d buze

| xandra_3994 a răspuns:

Imi placeau inainte produsele avon dar acum au inceput sa ma dezamageasca, nu imi mai place nici un produs, sunt nasphastraight face

| ellyda a răspuns:

La avon doar parfurmile si rimelurile mi se par bune in rest pentu ten numai prostii iti iese dupa ce te dai cu ele nu st produse de calitate