| oana7335 a întrebat:

Ce produse comerciale sunt bune pentru varfuri despicate? cele de la gerovital sunt bune?

Răspuns Câştigător
| FetitzaCuOchiiCapruy a răspuns:

Pai da, este bun gerovitalul dar exista si alte remedii naturale si din plante adica mama mea foloseste un fel de gel emolien[ cam asa ceva] din plante care se numeste: Tinctura de plante si este buna nu numai la caderea parului, ci si la varfuri despicate. Am o vecina specialista si i-a recomandat mamei mele sa foloseasca tincturi de plante. Cred[ nu sunt sigura] ca aceasta reteta o sa te ajute p. s eu am inventat-o si a facut minuni!

1/2 linguri de zeama de varza
2 linguri cu otet
ulei de ricin si de masline in cantitati egale! Sper ca te-am ajutat si ca reteta va functiona! Pa pa! happy

1 răspuns:
| simf a răspuns:

E usunt foarte multumita de produsele gerovital. si de gerovital plant.