| Dimineata a întrebat:

Ce produse de la avon ati folosit pentru puncte negre? Ce efecte au avut? Care il recomandati? Argumentati.

p. s: Vreau pareri pozitive, dar si negative.

Funda!

Răspuns Câştigător
| laurym a răspuns:

Personal nu-ti recomand produse pentru ingrijirea tenului de la AVon.Nu te ajuta impotriva acneei chiar deloc.Pentru puncte negre iti recomand produsele din gama Olay, Elmiplant si The body shop(se pot comanda de pe internet)

1 răspuns:
| Dimineata explică:

Laurym: Multumesc pentru recomandare, dar ma refeream la avon nu la alceva. Si nu era pentru acnee ci pentru puncte negre.

dorelbaiatsexy: Multumesc pentru sfat, dar am incercat cu malai si rezultatul nu a fost vizibil. p.s: nu ceream sfaturi despre lotiuni sau demachiante, doar despre avon.