| PDM2000 a întrebat:

Stiti ceva programe de poze in afara de photofiltre, photoscape, photo instrument, Photoshine, DreamLight Photo Editor, Paint.NET ca nu mis prea de folos ceva sa le modifik sa le schimb culoarea sa le micsorez/maresc ceva de genu
Dau FRUNDA pentru cele mai interesante si bune raspunsuri pup:X:*:*

4 răspunsuri:
| Miinato a răspuns:

Eu una folosesc doar 2 si mi se par cele mai bune :).
:

www.blingee.com

www.pizap.com.

In rest am PhotoShine, Scape, Shop.:*.
Pusi i:*
Fundii?;;):D

| sabilopod a răspuns:

Sumo paint parca era? nu stiu sigur.

Photoshop (pe care il gasesti doar ca trial de 30 de zile, din pacate), Picasa 3, Picnik, Pizap.(P. S :Cu Pizap, care il gasesti online, poti schimba fundalul unei poze) Cam atatea stiu in afara de cele pe care le-ai enumerat. Funda?