| Aceeasieu a întrebat:

Ce rimel bun imi recomandati pentru alungire si volum? Avon sau Oriflame? happy Fundaa

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți recomand de la L*Oreal!
Pa, pa.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Avon

| AmelyRain a răspuns:

Super Shok de la avon...il am si sunt destul de multumita de el.

| NatyNate a răspuns:

Super Enchant.

| AiisSse a răspuns:

Eu creed k ala de la oriflame love struckfundaalove struck

| gotmeonmykneeslayla a răspuns:

Daca vrei un rimel bun iti recomand oricare din gama Maybelline.
Produsele sunt foarte bune, la un pret super accesibil! Folosesc de multi ani Volum Express Colossal si merita fiecare banut!

| larylovedeea a răspuns:

Oriflame deoarece eu am folosit de la ambele si cel de la avon se intinde...hee hee adica iti curge pe fata :d

| bimba23 a răspuns:

Nu este mare diferenta...dar eu zic sa folosesti un rimel din revista avon