| Toxicℓσνє a întrebat:

Heey.Vreau sa-mi cumpar un rimel bun. Ceva sfaturi? Am nevoie de un rimel care sa fie atat pentru alungire cat si pentru volum. Funda

Răspuns Câştigător
| Sayomee a răspuns:

Ai putea să încerci Rimmel Scandal Eyes sau recomandarea mea este cu siguranță Maybelline The Colossal Volum Express pentru volum, Maybelline The Colossal Volum Express Cat Eyes pentru volum și curbare, Maybelline The One By One Volum Express pentru alungire, volum și definire ( adică nu se lipesc între ele ) sau poate chiar Maybelline The Falsies Volum Express care îți oferă un efect de gene false, cu volum, definire și curbare. Tu ști cel mai bine de ce ai nevoie dar optează spre gama Maybelline!
Sper că ți-am fost de folos,
Pupici!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BombonicaXD a răspuns:

Mascara Super Drama de la Avon.

| ιυвιтα a răspuns:

Buna,sigur ai in oras la tine un mall,si sigur ai un magazin Sephora,rimelurile din Sephora sunt foarte bune,de calitate,gasesti de toate felurile, volum, persistent, alungire, etc.
P.S. Costa in jur de 50 de lei

| Kasia a răspuns:

Rimmel London-scandaleyes.Eu il folosesc pe asta si e foarte bun.20 lei.

| grigorescubetty a răspuns:

Cele mai bune sunt cele de la maybelline, in special cel pe galben.
am folosit mai multe, insa doar acesta a oferit volumul promis.

| Toxicℓσνє explică (pentru grigorescubetty):

Multumesc mult. Eu vreau mai mult pentru alungire