| alexandraskizwx a întrebat:

Ce rochie imi recomandati pentru. banchet?batting eyelashes In legatura cu modelul, eu as prefera una lunga, dar m`am uitat la cateva poze din anii trecuti si am vazut fete numai cu rochii scurte. si sunt confuza. straight face astept pareri! ps: am 1.75-1.78 cm happy

Răspuns Câştigător
| Flaphya a răspuns:

Daca vrei o rochie lunga, dar ai vazut ca cele din anii trecuti au rochiile scurte, este de preferat sa iti iei o rochie care sa nu fie nici mai scurta de genunchi, dar nici mai lunga, iar o culoare speciala si cu adevarat relevanta este turcuoazul. Aceasta culoare de rochie se va potrivi excelent daca vrei sa iti iei o rochie mai lunga, dar si una mai scurta. Nu esti obligata sa iti iei o rochie scurta, daca vei lua o rochie lunga, vei fi mai speciala, si cum am spus de culoare turcuoaz este minunat! Sa te distrezi!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TiffanyღBJ a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti alegi o rochie cu care sa te simti tu bine, in primul rand, atat ca lungime cat si ca si culoare. Totusi ca o recomandare: o rochie simpla, intr-o culoare pastelatawinking

| NicklausMikaelson a răspuns:

Daca vrei sa,, o arzi,, cu baietii. Iti propun o fusta de blugi mai scurta happy // Daca vrei sa dansezi,, Via Ball,, iti propun o rochie eleganta. de preferabil ce culoare iti place tie cel mai mult. Mult Succes! >big grin

| kitty0203 a răspuns:

La inaltimea pe care o ai poti sa iti iei si o rochie mai lungahappy...dar nu neagra