| dulceata_5297 a întrebat:

Ce rochii sa port la nunta? Nu sunt eu mireasa.

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Una mai lunguta si decoltata.Sa nu porti culori inchise, dar nici prea deschise.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O rochie potrivita tie in functie de fizic, care sa-ti puna in valoare calitatile fizice si sa-ti mascheze defectele(daca ai), care sa-ti placa cel mai mult si in care sa te simti cel mai bine. Distractie placuta si numai bine!

| LuS[z] a răspuns:

Www.gossipgirls.ro
Alege ceva in modelul de acolo daca iti place ceva :D
Si cauta in magazine ceva dragut in sensul sa nu fie prea exagerat
o fusta si o bluzita (de aceeasi culoare) te vor pune in valoare
succes :D

| คиค a răspuns:

Pentru a te ajuta spunde-mi te rog ce varsta ai.

| Missin`you` a răspuns:

Elegante:X normal:X
corset. fustalove struck
sau o rochita crem, rosie, neagra:X

| anitcolor a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa fie alba, albul este culoarea miresei ca doar de aia e mireasa...rochia nu trebuie sa fie mare impunatoare sau cu multe paiete si gablonturi. alege ceva simplu si apoi accesorizeazo in stilu tau si ai terminat