| aleksy a întrebat:

Ce rochite de vara sa port daca sunt mica de inaltime di am burticasad? fundita

Răspuns Câştigător
| larousee a răspuns:

Liniile verticale de obicei dau impresia ca o persoana e mai inalta, de asemenea o culoare vie in partea de sus. Evita orice material care contine stretch sau lycra, se va mula pe burtica. evita rochiile lungi daca esti scunda, dar si genti oversized. sper ca ti-am putut fi at de cat de ajutor

6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

O rochita gen babydoll scurta, pentru ca nu iti scoate abdomenul in evidenta, nefiind mulata pe tine. Cred ca ti s-ar potrivi.

| LikeABossBaby a răspuns:

Buna dragutzo :* iti recomand calduros rochitzele acelea lungi pana in pamant vaporoare si colorate sunt absolut superbe si in trend daca vrei sa pari mai inalta si cu picioruse mai subtiri si lungi incearca niste santale cu platforma sper sa iti fi fost de ajutor te pup si iti urez multa bafta :*:* daca vrei imi poti da si o fundita:*:*:X

| ary a răspuns:

Curelele subtiri sau snururile legate in zona taliei care iti dau controlul asupra portiunii decolteului sunt cele mai bune; nu numai ca iti fac talie, dar iti pun in valoare soldurile pentru un corp plin de forme! Unele culori foarte indicate in subtierea corpului sunt albastrul marin, culoarea prunei, maro, rosul inchis si verdele inchis sau verdele-smarald.Rochiile dintr-o piesa dau efectul de netezire, de fluiditate.Si nu uita: poarta tocuri mai putin inalte, e mai bine sa fii echilibrata.

| VoiceWithin a răspuns:

Sunt bune cele largi, sunt si racoroase si iti ascund si burtica happy

Răspuns utilizator avertizat