| Flawless a întrebat:

Ce s-au scumpit tenisii converse in halu asta fratilor? Acum 2 ani m-au costat 130 lei (famous brands), anul trecut am dat 170 lei (kix). acum vad ca sar de 220 lei :O. Ma puteti indruma catre un mall ceva de prin Bucuresti unde ii gasesc sub 180 lei? Stima

4 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Mai bine iei de pe Okazii. Sunt noi si costa sub 180 lei garantat.

| Flawless explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Ma gandeam sa-mi cumpar de pe okazii, dar majoritatea sunt fake-uri si nu sunt sigur de calitatea lor

Răspuns utilizator avertizat
| ale7 a răspuns:

Pai la mall chestiile sunt mai scumpe.I-ai de la alt magazin