| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac? am o monospranceanasadsi totusi sunt fata...am 14 ani si nu ma gandesc sa ma pensez la varsta asta.arata foarte urat.sunt stufoase... da stiu ca o sa radeti, macar abtineti-va... vreun sfat?

15 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Si eu am 14 ani si ma pensez crede-ma merita!

| Ben. a răspuns:

Esti cam suparata pe povestea asta a ta, dar sa nu crezi ca toti oamenii se umfla de ras cand vad ca tu ai trei fire de par in plus.penseaza-te,sau daca nu, cauta un laborator de dermoestetica ca sa le elimini cu laser.fii mai pozitiva. oamenii care rad de un copil suparat sunt foarte limitati la minte, asa ca sa nu-ti faci probleme din cauza lor.succes maxim.

| Andreea_7493 a răspuns:

Cum au zis si restul' cel mai bine e sa te pensezi. O sa vezi o mare difeerenta dupa tongue

| carmenzo a răspuns:

Si ce daca ai 14? Trebuie sa te ingrijesti si cel mai bine ar fi sa mergi intai la o cosmeticiana sa iti dea forma potrivita si apoi te poti pensa singura daca vrei.Doar nu o sa te lasi asa pna la 18 anihappy Bafta pa

| pinkangel a răspuns:

Ma pensez de la 12 ani... incearca si u... e chiar bine la varsta tawinking si pentru prima data incearca la un salonwinking e mai bine... daca incerci singura s'ar putea sa-ti strici sprancenele

| lick a răspuns:

Penseaza-te... e cel mai bine asa...Nu cred ca ti-ar placea sa te strige cineva pe strada Monospranceana.Si nu esti prea mica sa te pensezi.Eu ma pensez de la 12 anihee hee

| mdeea a răspuns:

Cunosc fete care de la 12 ani s`au pensat.deci varsta ta e optima pentru pensat, cred eu. cel putin incearca sa scapi de firele in plus pentru a crea o 2 sprancene. e inestetic si jenat sa ai una singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai face foarte bine sa incepi sa te pensezi... totusi fiind fata arata destul de inestetic tongue Nu costa mult si in timp o sa inveti sa te pensezi singurawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Gura lumii, sloboda!
Mergi la o cosmeticiana sa-ti dea o forma si apoi te poti pensa si singura.
Bafta.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti slaba daca te pensezi

| Pufulete666 a răspuns:

Eu am inceput sa ma pensez singurik pe la 12 pentru ca nu-mi placea formatul lor asa ca nu te ingrijora k nu esti prea mica pentru asta, dar intai de toate sa te duci la cineva care stie ca sa iti dea un format frumos si in tot cu ce se poarta, bafta!

| Anca_6788 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te pensezi. n-am sa rad eu dar o sa rada altii de tine.

| InSaK1D a răspuns:

Poti sa-mi zici cum te numesti?

| Co a răspuns:

Da.Penseaza-te fatoo m-am pensat prima data la 11 ani si nici nu prea avem perisor pe acolo ci pur si simplu sa arat bine si tu fta de 14 ani.nu te pensezii esti a 8-a nuh si eu la fel si toate girls de la mine din kls se penseaza totusi st fete monospranceana fato...laughing

| Atat_Eu_1993 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa zic, da totusi ai 14 ani.Eu ma pensez de la 11 ani si acum am 13, adica eu la 11 ani ma pensam iar tu la 14 nu? Eu zic sa incepy sa te pensezi.Eu nu rad de tine dar sunt multi cei care vor rade