| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca ma pensez si sunt baiat?
Adica nu ma pensez in fiecare zi si ca fetele,pensez doar ce e prea mult,adica pe mijloc incat sa nu am monospranceana, si le subtiez un pic incat sa nu fie stufoase, dar nu ca la fete(subtiri)are ceva?

4 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

E foarte bine ca te preocupa fizicul tau. Daca faci doar atat e OK.

| dadionetwothree a răspuns:

Nu,nu vad nimic gresit in asta, Esti baiat, atata timp cat te ingrijesti si le lasi sprancenelor tale un aspect cat mai natural, nu vad nimic gresit in asta.

| MariaMara13 a răspuns:

Nu are nimic, dar vezi sa nu intreci masura si se vada prea mult.

| Corina_Bitica_1985 a răspuns:

E ok sa te pensezi.