| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt baiat si am monospranceana si daca ma pensez creste inapoi?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Normall că creşte, dar dacă o să te pensezi acolo odata pe saptamana sigur o sa arati mult mai bineewinking

| QuadruplePersonality a răspuns:

Da, creşte. Da nu e nimic. Mai bine stai 5 minute şi suporţi puţin decât să fii monosprânceană. Serios acum, nu e absolut nimic frumos sau atrăgător în asta happy.

| Lullabies a răspuns:

Da, dar o sa fii nevoit sa te faci din nou dupa o luna, deci se merita. Nu e mare lucru, si in plus va arata mult mai bine. Te sfatuiesc sa o faci.