| antoantonia a întrebat:

Ce sa fac ca sa am si eu unghiile mari? nu vreau unghii false sau altceva.

3 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Poate iti iei un tratament de unghii. am vazut la oriflame si nu e mult... 12 lei parca. si iti dai cu el pe unghii si ti le si intareste si le face sa creasca

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Pai...pur si simplu le lasi mai mult timp sa iti creasca iar apoi le cureti ca nah, intra mizerie sub ele si le vopsesti si vor arata super!:*

| keikop119 a răspuns:

Daca vrei sa creasca repede tinele mult timp in apa.Eu asa am facut si intr-o saptamana au crescut destul de mult