| misa0missa a întrebat:

Heiii... cum pot face sa imi creasca unghiile mai repede? am nevoie urgenta! si nu vreau unghii false. funda :*

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Vitamina A uleioasa si bai caldute cu ulei de masline extra pur.

| RoRoxana a răspuns:

Ulei De Ricin sau ulei de masline... pup:*

| Dizzydizz a răspuns:

Da te cu unei de ricin sau masline.Nu te costa decat in jur de 5 lei pentru un tratament de. 2, 3 saptamani.
Te poti da de 3, 4 ori pe saptamana.
P. s e bun si la gene, spancene si mai ales la par.
Papa:*

| BlackMan a răspuns:

Extensiilaughing glm.
poti sa te duci la coafor sa iti faca cu gel. sau
poti sa iti cumperi de la farmec o soliutie pentru tratarea unghiilor cu vitamina D si ti le face si tari si marilaughingbig grin

| Suzzy_5903 a răspuns:

Un tratament foarte bun il constituie cremele pe baza de parafina, care se aplica in strat gros pe maini si in jurul unghiei iar apoi se acopera mainile cu manusi de bumbac si se lasa produsul sa actioneze 30 de minute sau chiar peste noapte.

| anelisia a răspuns:

Ulei caldut de ricin combinat cu cateva picaturi de vit. A. Gasesti la farmacie.Se pune amestecul intr-un bol si se tin mainile 5-10 min.Tratamentul are efect rapid si de durata, iti intareste si unghiile si ajuta si la cresterea lor.

| pisicuts a răspuns:

Exista produse care ajuta unghiile sa creasca mai repede. poti cauta la avon si nu cred ca sunt prea scumpe...nu stiu daca functioneaza dar poti sa incerciwinkinghappy

| Bogdan_7395 a răspuns:

Iei un patent si tragi de ele.se lungesc. Dar nu uita sa le inmoi in lapte de capra dupa, sa se hidrateze materia unghioasa!