| mariutza98 a întrebat:

Ce sa fac ca sa-mi creasca parul lung?

Răspuns Câştigător
| Fvn a răspuns:

Uleiu' de ricin mai ajuta la crestere...incearca

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl laşi să crească, şampon vitaminizant şi balsam iar o dată pe săptămână o mască puternic hidratantă.
Pa, pa.

| Fvn a răspuns:

Multumesc pentru funda happy

| RoxanaCher a răspuns:

Pai...Ingrijeste-l si nu te mai stresa! Cresterea parului si ingrasarea lui are legatura si cu stresul!

| gabytza_7109 a răspuns:

Asteapta! si nu mai te tunde intre timp!

| ramona0506 a răspuns:

Uleiul de ricin e bunhappy incearcabig grin

| Just a kid a răspuns:

Sa ai multa rabdarehappy

| suddent a răspuns:

Asteapta ceva timp sau foloseste extensii.

| CosmyLlpop a răspuns:

Ca sa ai un par lung si sanatos trebuie sa iti tai varfurile cand se tocesc. Asa va creste mai repede si va deveni mai bogat.

| Diana_1482 a răspuns:

Eu iti spun ca este bine sa il speli in fiecare saptamana sa ai grija sa il clatesti bine, sa il ti impletit sau cu o coada la spata lejera si sa de pieptedi doar cand ai parul incurcat sa nu iti dai cu fixativ si spume si il poti lasa liber fosrte rara. Vreau sa iti spun ca daca urmazi ce am scris ue parul rau va creste in 2 ani 12 centimetri. nu urma alte sfaturi finca acesta este cel mai rapid si sigur si nu iti distruge parul