| Killala21 a întrebat:

Cum sa fac sa-mi creasca parul mai lung?

Răspuns Câştigător
| Maryuk해바라기 a răspuns:

Si eu am avut parul scurt
Si am grabit cresterea lui cu ULEI DE RICIN
Uleiul de ricin il gasesti la farmacie e pana in 10 lei

Se aplica ulei de ricin de la radacina firelor de par pana la farfuri. dupa aceea te legi cu un batic si astepti 30-60 de minute dupa care te speli

Sau poti face o masca de par din ulei de ricin si galbenus de oua. E aceeas metoda doar ca amesteci uleiul de ricin cu galbenusul de ou
Faci asta o data sau de 2 ori pe saptamana.

Bafta!

3 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Va rog incetati cu produsele de magazine nu sunt bune pentru pielea capului unele pot provoca caderi de par, matreata..etc. nu stiti caat de sensibila e pielea. Spre ex. mama i-a dat prietenei ei un produs de fata si nu i-a iesit nimic dar cand i-a dat acea prietena a mamei la alaa doamna i-a iesit bube.Nu fa o greseala! Bafta! fundita?

| anca29 a răspuns:

Ai răbdare...

| teutzykapiki a răspuns:

Foloseste produse profesionale de la saloane, dar sa stii ca sunt scumpe. De exemplu eu m-am tuns acum o luna 12 cm si acum il am la fel ca inainte.