| marianmuscle a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu am muschi acoperiti de grasime ce exerciti sunt recomandate pentru a avea MASA MUSCULARA fara grasime?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai faci culturism de performanta? Vrei sa ajungi ca Arny si sa participi (si sa castigi) concursuri? Daca da, atunci intraba-l pe Arny (fa ce facea Arny), daca nu, nu te stresa atata cu treaba asta ca numa fufele se uita dupa muschi, cauta de invatat si de meserie, sa ai cu ce sa-ti intretii familia, asta conteaza

| ColoredLove a răspuns:

Invasoara zona respectiva in folie de aluminiu sau din aceea transparenta si stai la soare 30-40 minute. astfel grasimea se duce si tu ramai doar cu muschii

| Alex_2741 a răspuns:

Pai abdomene happy 3 seturi a cate 15 abdomene happy sa le faci incet ca sa te arda si sa te doarahappy. Flotari cu mainile cat mai departate una de alta happy si tractiuni tongue. daca ai gantere sau din astea happy fa si cu ele exercitii

| karellen a răspuns:

Dubleaza antrenamentul la sala, anaerobic, cu cel cardio, efectuat in exterior. alearga, mergi pe bicicleta si mananca mai putine grasimi

Răspuns utilizator avertizat