| mayweather01 a întrebat:

Cum sa ma fac mai mare, nu vreau neaparat masa musculara, dar sa am bratele mai groase si grasime si muschi?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mananca proteine si carbohidrati, 4-5 mese consistene pe zi

si fa sala

| Fulbaster a răspuns:

Pai daca vrei sa te inalti si sa faci muschi poti sa te agati de o bara si sa stai cateva minute acolo, eu asa fac.
Succes!

| Lance a răspuns:

Pai, ai doua posibilitati. Sa muncesti la sala pentru masa musculara, sau sa incerci sa-ti cresti greutatea corporala, asadar sa dezvolti tesutul adipos cum ar fi.

Problema cu ingrasara - asa ca sa fiu clar - e ca nu poti anticipa unde se depun kg-le in plus :p Eu iti recomand prima varianta, ca ingrasarea e contraproductiva, si ajungi de-a dreptul masiv pana incepi sa observi vreo schimbare la extremitati :p

P.S. Nu am nici o intentie de a jigni sau de a face misto, pur si simplu asa stau lurcurile. Sper ca ti-am raspuns la intrebare. Nu te lasa coplesit de complexele legate de aspectul fizicwinking