| andreea_ene a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu-mi mai bocane tocurile de la pantofi?

Răspuns Câştigător
| oana78 a răspuns:

Poti sa pui lipici pe flecul tocului si, dupa ce se usuca, se va auzi mai discret. Dar, daca stai sa te gandesti, tocurile au si ele rolul lor, anume ala de a te face remarcata, de a semnala "bunaciune la orizont"! happy

10 răspunsuri:
| bubu_7778 a răspuns:

pune-ti flecuri tongue

| 1spiridus a răspuns:

Sa faci lectii de mers winking sau sa mai slabesti...daca se impune big grin

| 1spiridus a răspuns:

Sa faci lectii de merswinking sau sa mai slabesti... daca se impune big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le schimbi flecurile cu unele mai moi putin. Sau poti folosi banda adeziva, care sa imbrace tocul, crede-ma se va auzi totul mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Poti merge la un pantofar sa-ti inlocuiasca flecurile. 2. Daca esti corpolenta (nu am de unde sa stiu) s-ar putea ca greutatea corpului sa ''ajute'' la bocanit happy. 3. Iti poti schimba pantofii.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

poti sa iti iei adisasi

| pepino a răspuns:

mergi pe varfuri!

| mihaela_7706 a răspuns:

schimba-le flecurile.

| mihaela_7706 a răspuns:

schimba-le flecurile.

| Elenuta a răspuns:

Eu i-am dus la cizmar sa le mai imbrace tocurile.