| krisss93 a întrebat:

Ce sa fac sa imi stea parul drept. in afara de indreptatu cu placa. va multumesc

Răspuns Câştigător
| Ciresikaaa a răspuns:

Este un sampon Nivea straight & easy kiss chiar functioneaza eu folosesc.

1 răspuns:
| biutzacool12 a răspuns:

Exista o crema.Depinte cum o dai:daca o dai drept parul se va indrepta, iar daca o dai in forma de cerc parul se va face ondulat.Incearca sa te speli cu sampoane speciale, sa folosesti balsam de par si sa-l intinzi usor cu peria pana se usuca. Funda?