| antoniacatalina a întrebat:

Cum fac sa-mi stea parul drept fara placa?

Răspuns Câştigător
| babylove a răspuns:

Gliss- Asia Straight( sampon + balsam)
(http://www.beautyone.bizoo.ro/......ing-cream)
crema pentru intins parul
funda?

5 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Eu aseara, am facut baie pe cap, si nu am placa...si nici nu vreau pentru ca eu numai cu ea in cap as sta
dupa ce faci baie pe cap,iei feonul si te usuci putin. Dupa iei o perie rotunda,sau perie normala, intr-o mana tii peria in cealalta feonul, dai cu perie si cu feonul aproape de perie cateodata il pui si pe perie;;)
http://stil.acasa.ro/......-9117.html

| romanionu a răspuns:

Pai.du-te la un coafor si intinde-l permanent :p

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Dupa baie iti iei feonu si o perie rotunda si ti'l faci nu stiu cum sa-ti explic.Du-te la coafor

| TjAxel a răspuns:

Du-te la coafor si cere i sa iti fileze parul.eu sunt baiat si sunt cret (norocul meu placa)si mai trec pe la frizer din cand in cand si intr-o zi l-am intrebat cum pot sa fac parul sa imi stea drept pe cale naturala si el mi-a zis sa vin mai des ca sa mi-l fileze si cu timpul nu voi mai avea nevoie de placa(sora mea s i la filat de vreo 2 ori si se vede diferenta). functioneaza ceva mai bine pe parul lung adica rezultatele se vad mai repede

| Ghita_Loredana_1993 a răspuns:

Iei o perie si il indrepti