| sisisisisi a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai am parul gras? funda.

Răspuns Câştigător
| Sorrynel a răspuns:

Foloseste un sampon pentru parl gras, nu-ti mai da cu mana prin par si spalate mai des pe par ( din 3 in 3 zile )

2 răspunsuri:
| pixie17 a răspuns:

Spala-te din ce in ce mai rar cu un sampon din gama vicHi pentru par gras acelea costa cam mult dar au efect uimitor si de durata...sigur merge am o prietena la fel chiar cu un par fooarte gras. daca te speli aproape in fiecare zi pe cap nu faci decat sa iti agravezi situatia...

| Madalina123 a răspuns:

Spala-te odata la 2-3 zile, si foloseste un sampon pentru par gras. Sper ca ti-am fost de ajutor, good luck!