| ScapaMaDeEa a întrebat:

Ce sa fac sa treaca timpul mai repede? big grin

Răspuns Câştigător
| CristiSeeker a răspuns:

Ti-as recomanda mai degraba sa te bucuri de fiecare moment cu fazele sale, decat sa astepti un alt moment. Asa doar lasi viata sa treaca pe langa tine asteptand lucruri frumoase, parerea mea. Dar tine de fiecare cum vrea sa traiasca; nu iti dau eu indicatii.

5 răspunsuri:
| Ariannna a răspuns:

Ţi-l ocupi cu ceva anume?!big grin Pierde-ţi timpul cu tot felul de lucruri mărunte (ieşi pe afară, vorbeşte la telefon, uită-te la tv, citeşte/scrie ceva) şi multe altele!happy

| CristiSeeker a răspuns:

Misca-te foarte incet. Astfel, din punctul tau relativ de vedere lumea din jur se va misca mai repede, deci timpul va trece mai repede.
Totusi nu ti-as recomanda sa iti irosesti viata facand timpul sa treaca mai repede pentru tine. De ce nu te bucuri putin de viata, daca nu ai ocupatie?

| ScapaMaDeEa explică (pentru CristiSeeker):

Pai vreau sa inceapa scoala sa-mi revad colegii, apoi iar vacanta. laughing)

| CristiSeeker a răspuns (pentru ScapaMaDeEa):

Ti-as recomanda mai degraba sa te bucuri de fiecare moment cu fazele sale, decat sa astepti un alt moment. Asa doar lasi viata sa treaca pe langa tine asteptand lucruri frumoase, parerea mea. Dar tine de fiecare cum vrea sa traiasca; nu iti dau eu indicatii.

| Modric a răspuns:

Dai ceasul inainte!

| alina99999999999999 a răspuns:

Ocupati titu cu ceva ce-ti place