| Andreeatinijorgevioletaleonleonettajortini a întrebat:

Ce sa folosesc ca sa imi dispara cosurile?

Răspuns Câştigător
| Angelina01 a răspuns:

Oriflame nu face decat sa e sporeascalaughing)))este o crema la farmacie se cheama Fucidin si este tare buna am folosit-o zilele trecute si chiar si azi deci iti spun ca o poti folosi cu incredere este 15 lei tubuletul.Are antibiotice in ea si sulf care sulful este cunoscut pentru proprietatile sale care diminueaza excesul de sebum si inchide porii. sper ca te va ajuta

4 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Spirt

| LastMimzy a răspuns:

Produsele pentru cosuri de la oriflame sunt foarte bune(cel putin pentru mine)

| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite cateva sfaturi - http://www.fetelestiu.ro/......materapie/

| Sunshine2013 a răspuns:

Poti sa folosesti masti.
-Masca din albus de ou. Sparge un ou si arunca galbenusul, pentru ca ai nevoie doar de albus. Pune-l intr-un bol si bate-l pentru 30-60 secunde, apoi aplica-l pe fata, unde il poti lasa pret de 30 minute. Utilizeaza aceasta masca zilnic, pana cand acneea va disparea.
-Un amestec din două linguriţe de miere şi o jumătate de linguriţă de scorţişoară e benefic pentru tenul gras, cu coşuri.
Scorţişoara arde rădăcina coşului, iar mierea hidratează pielea.
O aspirină adăugată în acest amestec îl face mai eficient în combaterea acneei.
Eu ti-am dat 2 masti care am auzit ca sunt bune, dar tu poti sa mai cauti pe net.winking