| Floarealbastra92 a întrebat:

Ce sa folosesc sa imi creasca genele? Am auzit ca uleiul de ricin ar fi bun, voi ati incercat? da rezultate? Daca da in cat timp? fundita:*

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este bun. Chiar da rezultate. Dar trebuie sa-l folosesti cel putin cateva saptamani. Succes! Numai bine!

| BeautyTeacher a răspuns:

Pai indicat e sa tii acest tratament cu ulei de ricin primavara, e anotimpul in care parul creste cel mai repede. Taie foarte putin din gene 0, 5 mm si voir creste mai dese si mai frumoase. Dupa da-te 45 de zile la rand cu ulei de ricin cu o periuta de rimel foarte bine spalata si genele tale vor arata fabulos(dupa aprox 45 zile in care te dai in fiecare seara)Eu am tinut acest tratament si acum cand ma dau cu rimel zici ca am gene false. Fundita?

| Melody a răspuns:

Da, da rezultate. Cam intr-o saptamana se vad. Cel putin eu asa am observat. Sa nu te dai mult ca sa nu-ti intre in ochi, ustura. Foloseste o periuta de rimel. :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin este bun. Nici un tratament nu va avea efect intr-un timp exact. Mai indicat este sa te duci la farmacie si sa intrebi ca sa fii mai sigura sa nu cumva sa aiba efecte adverse. SPor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste uleiul de ricin(aplicat cu o periuta veche si curata de rimel, fara a incarca genele, pentru a nu curge uleiul in ochi)in fiecare seara, inainte de culcare si lasa-l sa actioneze pana a doua zi.Rezultatele se vor vedea dupa cateva saptamani.