| anOnimăăăă a întrebat:

Este bun uleiul de ricin pentru par?! Cat timp ar trebui sa fOlosesc pentru a da rezultate?! dau funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este foarte bun. Dupa primele saptamani deja se vor vedea primele rezultate. Poti sa-l folosesti cu incredere.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@anOnimăăăă, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| Jadis a răspuns:

Da am auzit ca e bun.

| mary_4765 a răspuns:

Uleiul de ricin da e buna
dar mai bun e uleiul de masline, acesta iti da stralucire si plus nu insureste rapid
dar poti sa faci si un tratament simplu dar folositor
pui intr-un vas un ou, ulei de masline, miere si lamiie, are effecte minunate, imi fac o data in saptamana si sunt ft multumita
bafta

| ghkjghk a răspuns:

E foarte bun si eu am folosit daca poti amestecal cu galbenus de ou si putina miere. cam 4 luni de zile daca nu jumatate de an:X funda?big grin

| AndrikNebunik a răspuns:

Buna!

As vrea sa stii in primul rand ca uleiul de ricin este toxic si unora nu le face bine la par deloc. Te sfatuiesc ca in loc de ulei de ricin sa folosesti ulei de masline, e mult mai bun si mult mai sigur happy!

Parul va devenii matasos si stralucitor foarte mult timp. Aplica pe par maseaza si stai cu el timp de jumatate de ora. Apoi spalate normal cu sampon dar ai grija, nu folosii balsam. happy Vei vedea diferente majore.

Daca vrei, poti adauga si galbenus cu ulei de masline.

BYE, BYE!

| Alexutza_5599 a răspuns:

Din cate am azuit eu de par. fetele spuneau ca uleiul de masline este folositor...happy nu stiu vezi tu ce poti face...vezi daca da rezultate.