| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa-i explic frizeritei sa ma tunda ceva de genu edward cullen?
http://www.truetwilight.com/......ilight.jpg

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Pdute cu pozabig grin dar sa stii ca nu tunsoare e neaparat "de vina" trebuie sa il si asezi ca sa stea asabig grin

| Ea12345 a răspuns:

Tunsoarea nu ti-o poate face din prima asa, aici se foloseste si fixativ...Pentru ca sta foarte dragut, cel mai bine este sa te duci cu poza sau sa zici ca vrei o tunsoare cu par mai lung, care sa vine in sus.
Succes!winking

| lilboutique a răspuns:

Trage poza la imprimanta si arata-i-o, asa e cel mai bine.

| imyourdestiny2 a răspuns:

Pai ii arati poza cu freza luibig grin
si iti zice daca ti se potriveste etc. daca se pricepe la meseria eibig grin

el cred ca are si suvite de saten deschis si isi ciufuleste paul cu gel
:d
bafta!

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Te duci cu poza, dk ai imprimanta scoate poza la imprimanta sau pe telefontongue

| Kkiwiitttzzzaaa a răspuns:

Ii spui asa : Tanti, tanti vreau sa ma tund ca dragutzu ala din twilight. Sunt sigur ca il stiti si sunt la fel de sigur ca il visatzi in fiecare noapte...laughingSau te duci cu o poza de-a lui la tanti frizeritza