| Roxata a răspuns:

Avand in vedere doar pozele si nu ca sunt star`uri. cred ca 2.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai uitat sa pui poza mea trucata inna. Poate castigam si eu niste fane tongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

De aceas parere cu simpaty18laughing
Arata oribil toti 3laughing
Dar daca as fi obligata sa aleg intre ei l-as alege pe al-2-lealaughing

| SweetCandy a răspuns:

Justin evidentlaughing desi imi place si primul dar in poza aia arat rau de totlaughing

| Ana a răspuns:

Al doilea big grin

| ViVi a răspuns:

Sincer al 3 primul arata ca un drogat laughing iar al 2 arata ca un pustan laughing

| daniDeeDee a răspuns:

Justin Timberlake.

| Kidu a răspuns:

Pff, niciunul.hee hee

| StaRmAgiC a răspuns:

Nici unullaughing

Primul ciufulit + moaca ciudata
Al 2-lea sa se mai duca pe la frizer:-J
Al 3-lea nebarbierit pff ce fata arelaughing
Nimeni nu e perfect dar nu-mi plac chiar daca sunt star-uri.

| Oanny a răspuns:

Robert fatowinking fata de aia 2...

| LCD a răspuns:

Robert :X si Justin :X

| Adeellee a răspuns:

I think Robert Pattinson is perfect. ...For metongue

| NoNameGirlx a răspuns:

Jareeeeed :X

| steff_5783 a răspuns:

Rob e fain pentru ca e...Robhee hee, Jared Padalecki e dragut,. iar Justin...este si va fi intotdeauna sexylaughing