| anonim_4396 a întrebat:

Cizmele cu toc peste genunchi se poarta si vara?

Răspuns Câştigător
| Gabrielaa90 a răspuns:

Daca vrei sa te aprinzi atunci da.Nu cred ca in zilele toride de vara ai putea sa rezisti sa porti asa ceva.Vara se poarta incaltaminte cat mai racoroasa, altfel risti sa apara micoze si iritatii.

7 răspunsuri:
| mefree2fly a răspuns:

Nu..arata chiar urat, la temperaturi de 40 de grade sa ai cizme peste genunchi care tin si cald. eventual intr-un club sau ceva.

| Ryuuzuka a răspuns:

Nu.Vara se poarta alt tip de cizme, fiindca astea cum a spus si ankutza te vor coplesi.
Uite ceva de genul :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Aberdeen a răspuns:

Eu nu prea cred....vara te-ar coplesi, in special la temperaturi ridicate....deci, sfatul meu este ca nu

sper ca ti-am fost de foloswinking

| kx123 a răspuns:

Clar, nu. Iti va fi cald in ele, si nici nu vor arata minunat.

| ealextpu a răspuns:

Uite aici modele care se poarta: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| AdelinaPopovici3092 a răspuns:

Daa! fundita?

| AliixandraAlee a răspuns:

Numai vedetele de peste ocean fac asa ceva.dar nu si peste genunchi! Sfatul meu este sa NU porti asa ceva..doar daca vr sa te faci de rusine! Funda?:*