| diana_3432 a întrebat:

Ce sa port la scoala?
¬sunt fata
¬am parul blond inchis pana la umeri
¬sunt slabuta

Răspuns Câştigător
| XLilSmileX a răspuns:

Hmm... ce sa porti la scoala? uniforma laughing)))). glumeam. in fine eu una sunt innebunita dupa bascheti. numai din aia port si i-as recomanda cu caldura tuturor;
cat despre blugi pentru ca esti blonda te-ar prinde bine blugi albastrii cu diferite modele... parerea mea (bineinteles blugi skinny) big grin

6 răspunsuri:
| AmandytaErhan a răspuns:

Pentru detaliu:aaa blondelor le sta albastru...
1. mie una imi plac fustele scurte in patratzele cu camasha alba si cravata in patratzele e pentru scoala si e la moda
2. vreun sarafan de jeans cu camasha
3. poti purta bluza peste bluza(1 cu m scurte a 2 cu m lungi e si sigur)
4. cred ca combinatia alb-rosu iti va sta bine si se potriveste timpului, ia niste ciorapi in dungi
cred ca te-am ajutat... fundita?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti purta orice, in afara de chiloti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta-ti uniforma! Sau daca nu aveti, ceva decent fara paiete, sclipici, fusta si bluza nu prea scurta. Daca vrei ceva gen office elegant si potrivit pentru scoala, poarta o bluza din asta: http://www.google.ro/......tp?/imgres si o pereche de blugi care sa se asorteze, simpli (nu uita ca negrul se asorteaza cu orice). Poti sa accesorizezi cu o curea pe talie (sau la pantaloni) dar simple, o bratara sau cu un lantisor, ambele decente.

| XutZu1997 a răspuns:

Haine

| CrisuIoana a răspuns:

Eu sunt genu mai clasic-elegent. poti sa porti:camasi, esarfe, bentite, pantaloni stramti, rochite decente(in caz de e primavara afara), fuste, cercei, pantofi cu toc ortopedic( daca e primvara afara), pantaloni cu talie inalta, bratari multe subtiri. etc
*depinde si de stilul tau.
*depinde daca ai sau nu uniforma la scoala.
De obicei blondelor le sta bine cu nuantele pamantului ( toate genurile de maro, de verde), poate chiar si cu nuante de albastru.