| ADYTZA_2094 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete maine merg la discoteca cu baiat pe care il plac ce sa port si ce cuafora? Am parul blond pana la umeri ochi albastri slabuta.

Răspuns Câştigător
| Debb a răspuns:

O rochita neagra simpla mulata si pantofi de orice culoare vrei tu. Parul bine indreptat cu placa. Asa ar arata dragut.
Daca iti iei ceva cu spatele gol lasa-ti parul pe spate. Daca nu, prindel.

Ceva de genul:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau poti incerca niste pantaloni/colanti si o bluzita sexi care sa iasa in evidenta, o camasuta din dantela.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Parul ti-l poti aranja singura in diferite feluri. E bine sa il prinzi cu un accesoriu dragut la spate pentru ca dansezi etc si ti se strica parul.

4 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Sau ai putea sa treci pe la biblioteca sa vezi daca in DEX exista cuvantul "cuafora".

| Alysée a răspuns:

Cum sa iti spun daca nici nu stiu ce haine ai in dulap? sau vrei sati cumperi?

| Oanny a răspuns:

Pai,ai putea sa te imbraci cu niste blugi si un tricou ceva mai deosebit si sa mai adaugi niste accesori de genu bratari,cercei, un lant (asa m-as imbraca eu), iar parul il lasi desprins si il intinzi sau ii lasi bucle(daca ai).Sau sa-l prinzi sus si tapat in fata ca sa stea umflat cu niste cercei.Parul lasa-l asa cum crezi tu ca iti sta mai bine si fii tu asa o sa ai mai multe sanse sa cuceresti baiatul! Succes:*

| anoni a răspuns:

Ceva cool,nu foarte incomod,in culori mai inchise si cu un model stralucitor,iar parul prins intr-un coc mai neglijent sau,, dat,, cu placa