| KaRioKa a întrebat:

Ce samopn e mai bun? parere personala

Răspuns Câştigător
| MissFashionPrincess a răspuns:

Cu siguranta cele 100% naturale de la Plafar. Pana acum, am folosit tot ce se poate in materie de sampoane de la supermarketuri sau magazine de infrumusetare, dar tinand cont cate prostii au in ele, mai mult rau mi-au facut. Iti recomand cele de la Plafar, nu sunt cu mult mai scumpe decat cele obisnuite, poate chiar sunt mai ieftine decat multe luate de la supermarket. Singurul impediment ar fi ca nu acel miros floral/fructat ca celelalte, dar tot consider ca se merita.

10 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! eu iti recomand cele de la yves rocher, sunt produse Bio si sunt facute in franta uite un link daca te intereseaza;) :http://www.yves-rocher.ro/......egory=5000 si gasesti in stanga pentru. orice tip de par;). sper ca te-am ajutat pa-pa.

| Lightose a răspuns:

Pai...unul ''cel mai bun'' nu exista si stii de ce? pentru ca cel mai mult conteaza tipul de par pe care il ai.De exemplu:daca ai parul mai rar si vrei sa il ai des poti folosi Revalid.
Sper ca te-am ajutat!
O zi buna in continuare!

| rainboww a răspuns:

Dove,nivea sau pantene

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Hey Head&Sholders! Peacebig grin!

| KiryuZero a răspuns:

Eu ma dau cu head and sholders anti-griji, e f bun

| ๓itนpitน a răspuns:

Nivea

| Crisa_4844 a răspuns:

Syoss este cel mai bun pe care l-am folosit (si inca il folosesc). Il poti alege in functie de tipul de par, eu il folsoesc pe cel roz. Si nu uita de balsam!

| Coriina_7713 a răspuns:

Garnier sau Clear!

| tYNNa_5461 a răspuns:

Eu cred ca Pantene.

| Oana10_7907 a răspuns:

Bună ziua KaRioKa! Părerea mea este că cel mai bun şampon este Pantene.Eu mă spăl pe cap cu el de ani de zile şi mie se pare foarte bun.
Pa, pa!