| Iriiiii a întrebat:

Ce sampon credeti ca e cel mai bun? adica unul care sa imi faca parul sa aiba volum si sa nu se ingrase repede si sa nu am matreata cu el.pa pa!

7 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Head & Shoulders mi se pare cel mai bun, iar cel cu migdale miroase delicios. :X

| Sara2 a răspuns:

Head and shoulders incearca varianta mov pentru volum si antimatreata
@talli trebuie sa fi destul de instarit sa dai cateva sute de mii de pun simplu sampon, mai ales daca persoana are parul lung ca al meu si schimb tubul la 2 saptamani, si pana la urma nu scrie pe cap ca folosesti sampon vichi (nu mi-o lua in nume de rau te rog am zis ca nu oricine isi permite)

| aangelia a răspuns:

Clear sau elseve

| Lady_4667 a răspuns:

Buna! Un sampon bun este VICHI, desi pretul lui e putin mai mare decat celelalte sampoane.Eu facusem matreata si mi se ingrasa repede parul, dar de cand ma spal cu el, parul meu arata foarte bine.
sper sa te ajute :*
pup:*

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! Eu folosesc elseve pe gri, mi se pare foarte bun.si ca balsam ai putea sa folosesti elseve roz.bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elseve Renutrition.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampon NIVEA Lift Volume este foarte bun. Parul nu se va mai ingrasa asa repede.Va fi curat cam 4-5 zile.:*