| Ingrid16V a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru a avea mai mult volum la par? batting eyelashes

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

HS format familiar.

| BiuL a răspuns:

Mai bine iti usuci parul folosind foehno, o placa rotunda si spuma. sampoanele astea pentru volum sunt mai mult praf in ochi si oricum efectul dureaza doar 1 zi.

| Elena1994 a răspuns:

Ia-ti de la AVON.Si eu folosesc si suunt buune pentru volum.

Răspuns utilizator avertizat
| 7Mary7 a răspuns:

Clear pentru volum (are bulinute mov); sau mai este si in Avon un sampon pentru volum, am auzit ca e bun.

| Izaya112 a răspuns:

Wash&go.

| Alexia_6303 a răspuns:

Eu zic sa folosesti head & shoulders citeste in magazin si ia-l pe cel care ti se potriveste

| florentynna a răspuns:

Wash & go susetel (funda)