| Dasey a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru a avea mai mult volum si pentru a fi mai stralucitor?

Răspuns Câştigător
| dtte a răspuns:

Buna! Nu conteaza asa mult ce spun altii, samponul potrivit pentru tine trebuie sa-l gasesti chiar tu! Acum, din punctul meu de vedere, cele mai bune se gasesc in saloane si sunt profesionale, costa cu putin mai mult decat cele din comert! Eu ti-as recomanda cele din gama "Wella" iar daca nu ai incredere, fa o proba, mergi la un salon si cere o spalare pe cap, vei vedea atunci diferenta! Mult succes!

5 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Pantene

| alinna_1696 a răspuns:

Syosslove struck

| Decebal a răspuns:

Wash and go

| georgik21 a răspuns:

Wash and go! la mine a functionathappy