| gabytzuk_3613 a întrebat:

Cum se scapa de matreata? ca m-am saturat sa tot schimb sampoanele, nici un sampon nu imi prieste, acum folosesc unul de bebelushi dar tot am matreata. aveti o idee cum se poat scapa? pls help

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Sper sa iti fiu de folos: http://anka-flame.iblogger.org/

| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca sa folosesti un singur sampon nu le mai schiba sh cu timpul va trece sper ca iti va fi de folos sfatul meu

| poopasa a răspuns:

Eu ti-as recomanda samponul pe care il folosesc eu, tot asa am avut si eu matreata si m-am spalat cu sampon de la avon se numeste advance techniques pentru toate tipurile de par, eu as zice sa il incerci e tare bun

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul un pic mai scurt si spalat in fiecare seara dar fa in asa fel si freaca bine de tot pielea scalpului.Nu vom scapa niciodata de tot pentru ca matreata nu se compune decit din celulele moarte ale pielii.