| anonim_4396 a întrebat:

Ce samponuri recomandati parului gras? happy

Răspuns Câştigător
| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Pai...incearca garnier naturals cu avocado si karite, este foarte eficient, sau daca nu poti prepara chiar tu un fel de gel-tratament. pui intr-un castron zeama de la o jumatate de lamaie stoarsa si un galbenus de ou iar evenual poti adauga si o jumatate de lingurita de miere.succes

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

"Sampoane" poate...

| Nicoleta a răspuns:

Syoss

| ticaela a răspuns:

Gerovital-sebum control este extrem de bun singurul sampon la care puteam sa stau minim 5 zile fara sa ma spal desigur daca nici nu bag mainile in par big grin costa cam 13 lei in farmacii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Head & Shoulders.

| Ionutz1998 a răspuns:

Dove sau nivea

| rozadiane a răspuns:

Avon cosmetics- sampon 2 in 1 Advance techniques