| blackdark66 a întrebat:

Ce samponuri imi recomandati care sa imi faca parul moale.

Răspuns Câştigător
| DARIUSBRB a răspuns:

Du-te ia o caramida si loveste-te atunci o sa ai parul moale funda

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Samponul nu e asa important, ca sa ai parul moale e mai important balsamul. Eu din ce am folosit pana acum cea mai multumita am fost de gama de la Syoss.

| kiri11 a răspuns:

Senso Duo impreund cu uleiul din aceassta gama. Sunt produse naturale care m-au multumit pana in prezent pe mine si prietena mea.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Pantene

| DamianTPU a răspuns:

Incearca samponuri naturale.
Ajuta cel mai mult.
Eu, daca as dori un sampon pentru asa ceva m-as spala cu Farmecwinking
*lol parca fac reclama* laughing

| SorayaYG a răspuns:

Buna,cele pentru par vopsit lasa parul destul de moale deoarece sunt blande cu parul, sau ai putea incerca un produs 2in1 (sampon cu balsam). Parerea mea e ca nu e treaba samponului sa iti hidrateze parul..ci sa il curete bine si dupa sa folosesti un balsam care sa iti inmoaie parul(asta e treaba balsamului).

| PpyuiCornelyaa a răspuns:

Șamponul de la Syoss e foarte bun mai ales cel cu keratina. Ți-l recomand pentru că îți face atât parul sa fie moale cât și îl ajută în multe aspecte