| AndreeaDeea124 a întrebat:

Ce sanse am, ca intr-un an de zile sa imi creasca parul 20-25 cm (bineinteles cu tratamente, uleiuri, sampoane si alte alea)?

Răspuns Câştigător
| ゲオルギ a răspuns:

Buna :*. Ai sanse foarte mari! Eu nu m-am mai tuns de 2 ani [acum doi ani aveam parul pana la umar, iar acum il am pana la mijloc ]. Este important sa nu daunezi parului : sa nu te indrepti cu placa, sa nu folosesti ondulatorul, sa folosesti caldura mai slaba la uscator, sa nu folosesti fixativ spuma bla bla bla in fiecare zi [ocazional poti happy ]. Schimbarea nu se va vedea in cateva luni ci intr-un an, doi poate. Incearca sa renunti la obsesie, pentru ca asa eram si eu si aveam impresia ca numai imi creste parul. Insa cum ti-am spus mai sus, schimbarile se vor vedea dupa mult timp happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Crește și fără intervenția ta!
Taie vârfurile la 8-12 săptămâni și vei vedea ce păr frumos o să ai.
În general crește între 1 și 3 cm pe lună, într-un an de zile vei ajunge la lungimea dorită.
Pa, pa.

| rosesonfire a răspuns:

Creste daca ii tai varfurile.Pe luna creste cam 3 cm, deci 3x12(luni)=36 de cm happy