| eu_4161 a întrebat:

Ce se culori se poarta in vara 2010?

Răspuns Câştigător
| BeYoU a răspuns:

Noua culoare neutra. Este cam multa stralucire in culorile orizontului verii care se apropie comparativ cu cele trecute. Culorile pastelate revin in trend pentru moda 2010, iar cel mai folosit este liliacul. Asorteaza-l cu bleumarin, maro si culoarea maslinei si foloseste accesorii potrivite. Foloseste culorile alb si crem de indata ce vremea se incalzeste. Nu conteaza ce faci, poarta o nuanta neutra!

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Turcoazul, movul, galbenul, rozul, verdele, in general culorile vii! In definitiv nu prea conteaza ce culori se poarta ci ce culori imi plac mie! Eu asa ma imbrac! sa stii ca nu pe toata lumea ii prinde o anumita culoare! La unii nu le sta bine in culori calde si opteaza pentru culori reci, sau invers! Oricum daca vrei sa-ti iei haine cumpara cateva albe deoarece vara albul ajuta foarte mult ''respingand caldura'' fata de negru care o atrge!

| madalicious a răspuns:

In general mov, si kaki.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Turcoaz, alb, mov, roz, verde, gri si nuante ale acestora. Eventual culori pastelate, vii, care nu atrag soarele. Pup.

| alina_3921 a răspuns:

Ft mult turcoazul. acea combinatie intre albastru si verde. se mai poarta mult rozul, rosul si galbenul

| anonimaa a răspuns:

Pai de preferat nimic inchis la culoarehappy
daca se poate sa imbraci curcubeu' in fiecare zi ai fi foarte la modahappy

| Đănuţă a răspuns:

Pastel.