| Jitariuc_Daria_1995 a întrebat:

Ce se intampla daca imi lipesc unghiile false cu picatura?

2 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu iti recomand laughing, nu am incercat dar normal ca nu e bine. Daca ai unghii din alea ieftine renunta la orice tentativa de a-ti lipi plasticurile alea.
Daca nu ai atatia bani sa mergi la salon sa iti faca manichiura iti poti lasa unchiile sa creasca, le pilesti si le dai forma dorita numai sa nu exagerezi cu lungimea, le dai cu oja si vei avea niste unghii frumoase naturale si ingrijite.

| Thegurl a răspuns:

N-am incercat, dar iti spun precis ca nu e bine.Nu mai poti dezlipi unghia falsa si trebuie sa astepti sa-ti creasca unghia ta naturala...