| Zamfirmariana a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu ridic un colet de la posta? Este vorba de o rochie de ocazie.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In principal nimic. Coletul se intoarce la expediator. Daca l-ai platit in avans trebuie sa dai IBAN-ul ca sa-ti vireze banii. Daca nu l-ai platit nu trebuie sa faci nimic.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atentie la intrebarile duble! Poti fi blocata sau sters contul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce ai mai comanda to daca nu ai de gînd sa o cumperi? Ai pus pe drumuri niste oameni sa o ambaleze sa o livreze la posta ca pe tine sa te doara fix in c r de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic se intoarce la proprietar si el plateste transportul plus inmagazinare in jur de 50 d lei., te injura un pic in gand si gata