| AnneAn a întrebat:

Ce se mai poate folosi in fixarea paruui in afara de fixativ si spuma?
.Sau produse cosmetice...
.La unele cocuri mami mare se fol apa cu zahar si se pulverizeaza pe coc si ramane toata zioa in forma.
. FUNDA:*+VOT:*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca spuma iar cind termini dai cu lac de par si se fixeaza foarte foarte bine. dupa cum am spus am dansat 6 ore fara intrerupere si totul a fost super.

| AnneAn explică (pentru anonim_4396):

Am scris mai sus fara spuma sau fixativwinking

| karellia58 a răspuns:

Nu ti-as recomanda, apa cu zahar, mai ales in anotimpul cald, risti sa devi tinta albinelor, foloseste cu incredere bere care este si buna pentru par.

| AnneAn explică (pentru karellia58):

Oke eu stiam de bere, cand iti impletesti parul sau pe bigusiuri. Acum sa incerc si k berestraight face..Eu vreau sami tapez parul.big grin[Par de emofilabatting eyelashes]

| karellia58 a răspuns (pentru AnneAn):

Umezeste-l cu apa in care ai stors cativa stropi de lamaie.

| ovidiu_4207 a răspuns:

Merge si cu putina bere happy