| Elenamariapp a întrebat:

Salut,TPU! Oare imi puteti recomanda ceva produse pentru fixarea parului(in afara de fixativ) care sa dureze macar o zi? P.s. va rog sa imi spuneti si brandul

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc ulei de argan. Uneori, il port cu mine. E o sticluță mică rolling on the floor mica de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fixarea parului în sus mai poate fi folosit și degetele ude în priza.

| mPaulm7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acel moment cand habar nu ai sa dai un raspuns dar totusi te crezi mare smecher si crezi ca injurand dai lovitura.Papusa,toti stim sa injuram, nu trebuie sa ne arati tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mPaulm7):

Dacă îți trage păpușa o rachetă, te teleportezi direct în spațiu și te interceptează NASA pe radar. Înțeleg, ai băut prea mult vin de sărbători și acum te crezi mare Hulk din spatele unui monitor. Și mai pune-ți ochelarii, apoi arată-mi unde am înjurat. Apoi poate îți dai seama ca sunt și bărbat.
Ușcheala.

| mPaulm7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai,te rog sa ma scuzi papusa ca ti-am ranit orgoliu de barbat, eu ăsta care ma ascund in spatele unui monitor dar cred ca ai uitat ca si tu esti in aceeasi situatie.
A ups scuza-ma te rog pentru nesimitirea mea daca o pot numi asa la adresa ta.☺☺ Imi pare rau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mPaulm7):

Eu nu am monitor pe telefon. Păcat de mama ta ca s-a chinuit să dea naștere unei persoane fără prea multe șanse de reușite în viață. Ești o situație pierdută.

| mPaulm7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu nu am sanse de reusita in viata pentru ca ti le-am lasat tie pe toate ca... ai nevoie

| mPaulm7 a răspuns (pentru anonim_4396):

In fine, m-am plictisit de discutia asta deloc interesanta, te las pe tine si sansele tale numeroase de reusita si sper sa nu ajungi si tu o cauza pierduta asa ca mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mPaulm7):

Înainte de TPU doar familia ta știa cât ești de proastă. Apoi te-ai înscris aici, să ne arăți și nouă.