| Maria_6499 a întrebat:

Ce se poarta anul asta? (2011!) Cum se poarta parul, ce culori se poarta mai mult, ce feluri de haine si de incaltaminte.tot! (fundita)

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Kaki, Bejurile, Rosu puternic carmin, Bordo, Albastru Gri, Auriu in accente fine.

Parul despletit.Sau se poarta cum vrei tu, de fapt.
Incaltamite : Se poarta tenisi josi.Care sunt foarte comozi, la moda, ieftini si nu numai.
happy

6 răspunsuri:
| Kidooooo a răspuns:

Anul acesta se poarta gri rosu mov negru si la imbracaminte ce iti place tie si ce crezi ca e la moda
funda?

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Pai parul desprins se poarta negru mov si galben, si albastru... jakete peste un tricou sau o bluza geci rosi. incaltaminte:
mai mult pantofi negri adidasi si cizme big grin fundA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai descoperi si tu oglinda ai face infarct laughingrolling on the floor

| Rustin a răspuns:

Se poarta ce vrei
incepand de la pampers pan la batic

| minel_7074 a răspuns:

Se poarta tenisi, se poarta culoarea saten deschis, blugi mulati in talie. sper sa iti fie de ajutor!